Fakturační program online

 

 

fakturace

Přehledný design, příjemné uživatelské prostředí, množství užitečných funkcí a neustálý vývoj, zlepšování či přidávání funkcí nových – to jsou základní charakteristiky online fakturačního programu Imboss, který si ne náhodou oblíbila již celá řada podnikatelů a specialistů na volné noze. Pojďme se na jeho výhody a užitečné vlastnosti podívat podrobněji, stojí to za to!

Vlastnosti našeho fakturačního programu

Imboss je fakturační program online, který umožňuje snadnou a rychlou generaci faktur za vaše zboží či služby. V praxi to znamená, že profesionálně vypadající fakturu s logem firmy či dnes již velmi rozšířeným QR kódem budete s tímto systémem moci vygenerovat za pouhých 30 vteřin. Ani fakturace se slevou není o nic složitější stejně jako generování příslušných dodacích listů. Pokud mezi vaše zákazníky patří i zahraniční firmy či cizinci, bude se vám hodit možnost fakturace v eurech nebo amerických dolarech a faktura v cizím jazyce (prozatím angličtina, němčina a ruština). Velmi užitečnou funkcí, kterou ocení každý podnikatel, ať již pracuje pouze na sebe nebo vlastní firmu malou či velkou, je automatické sledování nesplacených faktur a zasílání e-mailových upomínek zapomnětlivcům a opozdilcům s platbami. Pořádek a přehled ve fakturách je základem každého úspěšného a fungujícího podnikání. Další starost, o kterou se postará Imboss, fakturační program online.

 

Perfektní uživatelské rozhraní

 

Obchodní úspěch je podmíněný nejen tvrdou a poctivou prací, ale také dobrým přehledem o výsledcích podnikání. Právě proto nabízí tento online fakturační program taktéž možnost zobrazení objemu fakturací za definované časové období. Nalezení odpovědi na otázku, kolik jste přesně fakturovali za minulý měsíc nebo od začátku roku je tak otázkou několika málo chvil. Potřebná data lze samozřejmě také exportovat a dále s nimi pracovat mimo prostředí fakturačního programu, tuto funkci ocení nejen firemní účetní.

Pokud ve svém podnikání řídíte i nějaké podřízené, je třeba, aby do systému měli přístup a byli schopni jej pro svou práci využít, čas totiž může snadno ušetřit i jim. Aby jejich práce byla maximálně efektivní, máte možnost pro ně nastavit přístupová práva přesně podle jejich pracovní náplně. Některým zaměstnancům bude stačit pouhé prohlížení konkrétních adresářů, jiní by měli dostat přístup k plné administraci systému, to bude vaše rozhodnutí. Podstatné je, že online fakturační program Imboss vám poskytne prostředí pro přehlednou správu celého vašeho podnikání, a to i v případě, že vlastníte hned několik firem. Stačit vám k tomu bude jediný uživatelský účet v systému v Imboss.

Seznam funkcí, které Imboss nabízí, se neustále rozšiřuje a díky tomu, že se jedná o online systém, je budete mít vždy k dispozici od prvního okamžiku. Jakožto fakturační program online, Imboss maximálně dbá na bezpečí a soukromí. Citlivá a důležitá data jsou chráněna a zabezpečena na vysoké úrovni tak, aby se nikdy nedostala do nepovolaných rukou.

 

 

 

Online program na faktury – to je Imboss.cz!

 

Online fakturační program Imboss je pro podnikatele ideální volbou pro řešení jejich fakturačního procesu. Čistý design, příjemné uživatelské prostředí, jednoduché používání a ve výsledku významné urychlení fakturací a možnost věnovat ušetřený čas kreativnější práci. To je Imboss. Využijte šance vyzkoušet jej i ve vašem podnikání, po dobu prvních třiceti dnů zcela zdarma a bez rizika. V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat!

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net