Fakturační program - Imboss.cz

 

 

Pokud k ní však používáme nevhodné nástroje, jsme nuceni jí věnovat zbytečně mnoho času, a ten znamená v podnikání jedno jediné - peníze. Motivace k tomu, abychom kromě těžkopádných nástrojů typu tabulkových procesorů používali v rámci fakturačního procesu specializované programy je tedy veliká. Jedním z nich je i fakturační program Imboss.cz skvělý nástroj pro všechny malé podniky a podnikatele.

Mnoho užitečných funkcí!

Imboss byl vytvořen právě pro toto prostředí, nemusíte se tedy bát přespříliš složitého systému, který je bez dlouhých školení pro nespočet reálně nevyužitelných funkcí ve skutečnosti jen obtížně použitelný. Imboss má funkcí také celou řadu, všechny jsou ale užitečné a zpracování systému je navíc nesmírně vyvedené. Používání fakturačního programu Imboss je díky tomu velmi snadné a intuitivní. Fakturu s logem firmy i stále oblíbenějším QR kódem můžeme tak mít díky systému Imboss vygenerovanou za pouhých několik desítek vteřin. Ani vytvoření příslušného dodacího listu nebude trvat o mnoho déle.

 

O jaké funkce se přesně jedná?

 

faktura

Fakturační program Imboss je online službou, to mimo jiné znamená, že jako uživatelé máme jistotu vždy aktuální verze programu a okamžité implementace nových funkcí. Mezi ty stávající patří možnost např. fakturace se slevou, v cizí měně (k dispozici je kromě eura i americký dolar) či cizím jazyce (angličtina, němčina, ruština). Díky fakturačnímu programu Imboss můžeme také veškerá potřebná data rychle vyexportovat a předat firemní účetní nebo komukoliv jinému, kdo s nimi bude dále pracovat. Možnost nastavení různých přístupových práv našim zaměstnancům je další užitečnou funkcí tohoto fakturačního programu. Zatímco pro někoho stačí nastavit možnost prohlížení konkrétních adresářů, jiní pracovníci potřebují s fakturami pracovat často, není tak problém abychom pro ně nastavili plnou administraci. Spolu s faktem, že pod jedním účtem zde můžeme spravovat faktury i pro více svých firem to znamená, že prostřednictvím online fakturačního programu Imboss máme dokonalý přehled o všech svých fakturacích.

Pořádek a přehled si můžeme v systému Imboss udržovat i přehlednému zpracování všech fakturací za to či ono období, jak v číselné, tak v grafické podobě. Pro fungující firmu je něco takového doslova nepostradatelné. Celá řada podnikatelů věnuje také poměrně dost času kontrole zaplacených a nezaplacených faktur. Fakturační program Imboss se o vyhledávání neplatičů stará automaticky a je také schopen jim odeslat upomínkový e-mail. Jedná se tedy o další funkci, která má potenciál ušetřit další poměrně významnou porci času. Bezpečnosti všech našich důležitých a citlivých dat je potom v každém okamžiku věnována maximální pozornost a jejich zabezpečení je na vysoké úrovni.

 

 

 

Imboss.cz – faktury jednoduše!

 

 

Fakturační program Imboss vyniká i přehledným a uživatelsky velmi přívětivým grafickým zpracováním, díky kterému je práce v systému nesmírně intuitivní a snadná. To v konečném důsledku znamená pro fakturační proces jen a pouze pozitiva. Úspora času a energie se v podnikání rovná také úspoře peněz!

Online fakturační program Imboss je ideálním řešením fakturace zboží či služeb. Vyniká svojí jednoduchostí, přehledností a sadě funkcí, které z tohoto systému dělají více než dobrou volbu. Systém je díky třicetidenní zkušební době zdarma otevřený pro každého a není tak jednodušší cesty, jak si vyzkoušet všechny funkce a možnosti programu Imboss. Není důvod váhat, byť jen o minutu déle. A v případě otázek nás také můžete kdykoliv kontaktovat!

 

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net