Jak vytvořit fakturu

 

Vystavování faktur ale stojí čas, kterého je v podnikání vždy nedostatek, a nemalé úsilí. Pravděpodobně všichni malí podnikatelé či specialisté na volné noze se shodnou na tom, že by místo administrativy mnohem raději jednali s potenciálními zákazníky o nových zakázkách nebo trávili čas vytvářením vlastního produktu. Z toho důvodu je na čase opustit vytváření faktur v tabulkových procesorech nebo textových editorech a fakturaci začít řešit moderním a mnohem efektivnějším způsobem – skrze fakturační program Imboss.

V čem je fakturační program Imboss tak dobrý?

I vy podnikáte? S online fakturačním programem Imboss budete mít ve svých fakturách pořádek vždy a za všech okolností. Dokonce, i pokud fakturujete jménem vícero firem, stačit vám bude jediný uživatelský účet a všechny dokumenty kdykoliv snadno naleznete na jediném místě. Systém vám navíc uleví i od neustálého kontrolování proplacení faktur, neboť je automaticky hlídá sám. Případným zapomnětlivcům a opozdilcům s platbou potom rozešle upomínkový e-mail.

Velmi líbivý a profesionálně vypadající design generovaných faktur je další skvělou vlastností programu Imboss. Logo firmy nebo užitečný QR kód pro rychlou platbu dodá vašim fakturám punc profesionality, vaše odběratele určitě osloví a prozradí o vás, že vám na podnikání a tím i nich samotných skutečně záleží. Vám potom systém ušetří čas, neboť faktury jsou generovány. Bát se nemusíte ani v případě, že své služby či výrobky dodáváte zahraničním zákazníkům. Fakturace v angličtině, němčině či ruštině a cizích měnách vám v dnešním globalizovaném světě rozhodně pomůže.

 

 

 

Přehledný a bezpečný

Fakturační program Imboss vám jako podnikatelům nabízí i přehledně zpracované (číselně i graficky) statistiky jako je objem fakturace za definované období. Export důležitých dat zase ocení firemní účetní a vědomí, že vývojáři věnovali zajištění bezpečnosti a soukromí citlivých dat maximální pozornost, je uklidňující pro všechny. Svým zaměstnancům nebo spolupracovníkům můžete přiřadit přístupová práva podle jejich potřeb – od prostého nahlížení do některých složek až po úplný přístup s možností administrace.

Vše udělá za Vás

Dobře připravená faktura ale neznamená jen fakturu, která dobře vypadá. Důležité je i to, aby obsahovala všechny zákonem dané náležitosti. Fakturační program Imboss využijí plátci i neplátci DPH, připravený je na obě skupiny podnikatelů. Rozdíl mezi nimi spočívá samozřejmě v tom, co vše musí faktura obsahovat. Každá faktura, bez ohledu na DPH, musí uvést identifikační údaje obou účastníků obchodního styku. Kromě jména nebo názvu subjektu se jedná o adresu a také identifikační číslo IČ. Nezbytné je i datum vystavení faktury a také fakturovaná částka, případně částka za jednotku a rozsah zakázky. V případě plátců DPH je kromě IČ nutné uvádět i daňové identifikační číslo DIČ. Kromě něj nesmí chybět základ, sazba a výše daně ani datum „dne uskutečnění zdanitelného plnění“.

Online fakturační program Imboss bude pro vás představovat neocenitelnou pomoc s nezbytnou administrativou. Přijďte si program na web vyzkoušet, po dobu jednoho měsíce zdarma a bez rizika.

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net