Online fakturace s Imboss.cz – snadno, rychle a efektivně

 

Jednou z činností, na které je možné určitou porci minut či hodin uspořit je potom fakturace. K té lze přistupovat různě a pro generování faktur používají podnikatelé nejrůznější, více či méně vhodné, nástroje. Až příliš často je však výsledek vykoupen dlouhou dobou, po kterou se podnikatel fakturaci věnuje namísto toho, aby svůj cenný čas a energii investoval do skutečné tvůrčí práce či dojednávání nových zakázek. Moderní, úspěšné podnikání tak vyžaduje i používání příslušných nástrojů, mezi které patří také online fakturační program Imboss.

Přehlednost faktur za všech okolností

Fakturační systém Imboss funguje v online prostředí, to umožňuje podnikateli mít všechny své faktury po ruce vždy a za všech okolností. Faktury jsou navíc přehledně uspořádány, a dokonce i v případě, že podnikatel fakturuje zboží či služby jménem vícero subjektů, stačí pouze jeden jediný uživatelský účet. K tomu lze zaměstnancům či spolupracovníkům přidělit přístupová práva na základě jejich pracovních povinností, od pouhého nahlížení do určitých faktur bez možnosti editace až po plný, ničím neomezený, přístup. Díky fungování v online režimu je také fakturační program Imboss vždy aktualizovaný a podnikatel si může být jistý, že používá nejnovější verzi a její výhody. Online fakturace Imboss prochází neustálým vývojem a nové užitečné funkce pravidelně přibývají, již dnes jich ale uživatel v programu nalezne opravdu hodně.

 

 

 

Profesionální faktury online

Základní funkčností online programu Imboss je samozřejmě generování faktur, velmi dobře vypadajících, které dají zákazníkovi jasný signál o vysoké úrovni podnikání a profesionalitě jeho obchodního partnera. Samozřejmostí je umístění firemního loga nebo QR kódu pro rychlou platbu. V online fakturačním programu Imboss pak netrvá tvorba takového faktury déle než několik desítek vteřin. Funkčnost online systému Imboss se ale neomezuje na pouhé generování dobře vypadajících faktur. Samozřejmostí je u tohoto programu fakturace v angličtině, němčině či ruštině stejně jako v eurech, amerických dolarech i jiných měnách.

Věcí pro podnikání stejně důležitou jako je čas, jsou informace. Rychlý export faktur ocení především firemní účetní, statistické vyhodnocení fakturovaných objemů za definované období v grafické i číselné podobě zase uvítá sám podnikatel při plánování další obchodní strategie nebo hodnocení uplynulých období. Online fakturační systém Imboss také ubírá podnikateli starost o kontrolu nesplacených faktur, sám je totiž kontroluje a dlužníkům rozesílá upomínkové e-maily.

Vysoce funkční, ale nenáročný fakturační program

Online fakturační program Imboss představuje nesmírně výkonný nástroj pro fakturaci, která malým podnikatelům nebo specialistům na volné noze nabízí možnost významně zefektivnit jejich nezbytnou administrativu, v přehledném a uživatelsky příjemném prostředí poskytuje celou řadu nástrojů pro usnadnění i urychlení fakturací. Při jeho vývoji byla maximální pozornost věnována bezpečí citlivých dat, na uživateli (případně uživatelích) je tak pouze starost o bezpečné uložení přístupových hesel. Online fakturační systém Imboss je příkladem vysoce funkčního, přitom však uživatelsky velmi nenáročného systému, jež významně šetří čas i energii podnikatele, neboť jak známo „čas jsou peníze“. Pokud i vy dosud trávíte značnou dobu u vytváření faktur v tabulkových procesorech nebo jiných kancelářských programech, navštivte web imboss.cz  a přesvědčte se o výhodách programu sami, prvních třicet dní zcela bez rizika a zdarma, poté za velmi příjemnou cenu.

 

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net