Program na fakturaci

 

Řešením je používání specializovaného programu na fakturaci. Není třeba se bát složitých systémů pro velké podniky a korporace, podnikatelé mohou využít online systém programu na fakturaci Imboss.cz, který nabízí možnost rychlé a uživatelsky přívětivé fakturace. V čem spočívají jeho výhody?

Jaké vlastnosti má náš program na fakturaci?

Imboss je online program na fakturaci pro plátce i neplátce DPH s nímž je starost o fakturace opravdu snadná. Tvorba faktury v tomto systému nemusí trvat déle než třicet vteřin, výsledkem je navíc faktura v profesionálním provedení, s logem firmy, naskenovaným podpisem apod. Tím ale možnosti online systému Imboss ani zdaleka nekončí. Online program na fakturaci Imboss umožňuje na jednom místě spravovat všechny faktury – a to i v případě, že uživatel řídí více firem – a tento pracovní prostor sdílet se všemi zaměstnanci, samozřejmě s příslušnými přístupovými právy, které lze pro konkrétní osoby nastavit od pouhého nahlížení do příslušného adresáře až po kompletní přístup a práva k celému fakturačnímu systému. Díky programu na fakturaci Imboss lze snadno fakturovat se slevou nebo přidat k faktuře QR kód, což mnozí zákazníci jistě uvítají. Problémem není ani generování dodacích listů nebo fakturace do zahraničí, kromě češtiny lze totiž fakturu vytvořit i v angličtině, němčině či ruštině a v amerických dolarech nebo eurech. Současné podnikání nedbá na hranice!

 

Jednoduché a příjemné pracovní prostředí

 

S online programem na fakturaci Imboss má každý uživatel ve fakturách přehled, automatická kontrola neplatičů a následné odeslání e-mailů s upomínkami pomáhá podnikatelům udržet ve fakturách pořádek. Všechna data lze samozřejmě okamžitě exportovat, např. pro potřeby firemní účetní. Pořádek a přehled je třeba mít také v obchodních výsledcích. Právě proto jsou v systému tyto výsledky přehledně zpracované jak v číselné, tak v grafické podobě. Zjistit kolik bylo fakturováno letos, minulý rok nebo minulý měsíc je tak dílem okamžiku. Přesná data a celkový přehled jsou pro úspěch v podnikání nepostradatelná! Program na fakturaci Imboss je průběžně aktualizován a jsou do něj doplňovány nové užitečné funkce. Velmi brzy bude doplněn o knihu jízd nebo propojení s bankovním účtem. Neustálé zdokonalování je devízou systému Imboss, ze které těží samozřejmě především zákazníci. Online prostředí navíc zajišťuje, že každý uživatel má jistotu, že používá jen a pouze nejaktuálnější verzi. Neunikne mu tak žádná z důležitých aktualizací a program bude uživateli vždy poskytovat plnou funkčnost. Speciální pozornost je věnována zabezpečení systému tohoto programu na fakturaci. Protože se jedná o online nástroj, důležitá a citlivá data všech uživatelů systému jsou pečlivě chráněna tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití. Bezpečí a soukromí je tou nejdůležitější věcí a je zde bráno velmi vážně!

 

 

 

Praktický program na fakturaci

 

Přehledné ovládání, funkční design a množství užitečných funkcí, to je Imboss, program na fakturaci, který je více než užitečným nástrojem pro všechny malé podniky, podnikatele či freelancery, kteří chtějí maximálně zefektivnit proces fakturace ve svém byznysu. Pokud mezi ně patříte i vy, neváhejte a vyzkoušejte Imboss osobně a bez rizika. Používání programu prvních třicet dní je totiž zdarma. Čekat tedy není na co! V případě dalších otázek nás také neváhejte kontaktovat!

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net