Program na faktury

 

 

fakturace

Pokud pak pro fakturaci stále používáte tabulkový procesor, prostor pro naplnění uvedených cílů je velký. Na trhu lze nalézt celou řadu programů na faktury určených právě pro malé podniky nebo freelancery. Jedním z nejlepších je potom program Imboss. Proč právě tento? V čem spočívají jeho největší výhody a čím si získal oblibu u mnoha uživatelů?

Co umí program na faktury Imboss.cz!

Program na faktury Imboss vám, jakožto podnikatelům, nabízí řadu užitečných funkcí, díky kterým je proces fakturace mnohem příjemnější. Vytvoření profesionálně vypadající faktury s vaším logem nebo třeba - mezi zákazníky velmi oblíbeným - QR kódem pro rychlou platbu je s online programem Imboss otázkou třiceti vteřin. Výhody tohoto prostředí můžete využít jako plátce i neplátce DPH a připojit se tak k mnoha firmám, které již Imboss s oblibou využívají. Imboss je program, který funguje jako online aplikace a díky tomu pracujete vždy s nejnovější verzí. Imboss se samozřejmě vyvíjí a vám tak neuteče žádné vylepšení a žádná nová funkce. I ty stávající ale dělají z programu na faktury Imboss více než užitečného společníka pro pracovní život. Chcete fakturovat se slevou? Imboss to provede za vás. Dodáváte zboží nebo služby do zahraničí? To také není problém, Imboss umí pracovat jak s eurem, tak s americkým dolarem a ani angličtina, němčina či ruština mu problém nedělají. I generování dodacích listů pro vás bude s programem na faktury hračkou.

 

S Imboss.cz ušetříte čas!

 

Trávíte své večery až příliš často nad bankovními výpisy a seznamy dodávek abyste odhalili opozdilce a neplatiče? Imboss je pohlídá za vás a také jim v případě potřeby odešle e-mailovou upomínku. Ve svých fakturách tak budete mít za všech okolností dokonalý pořádek. Ani tím ale možnosti programu na faktury Imboss nekončí. Potřebujete-li s některými daty pracovat mimo prostředí Imboss (typicky ve firemním účetnictví), jejich export je dílem okamžiku. Samozřejmostí je také přehledné zpracování (číselné i grafické) fakturací za vámi zvolené období.

Podstatou maximálně efektivní práce je její rozdělení mezi zaměstnance. I na to Imboss myslí a umožňuje přidělit jednotlivým zaměstnancům přístupová práva přesně podle jejich pracovní náplně a zařazení. Některým postačí pouhá možnost nahlížení do některého z adresářů, někteří budou potřebovat plný přístup. Je samozřejmě na vás, jak přístupová práva ve své firmě rozdělíte. A pozor, i pokud máte firem více, postačí vám v systému Imboss jediný uživatelský účet.

 

 

 

Náš fakturační program je jednoduchý

 

 

Při používání programu na faktury Imboss se nemusíte bát ani toho, že program bude přespříliš složitý, právě naopak. Jednou z jeho největších předností je přehledné a intuitivní ovládání i grafický design (na výběr budete mít ze dvou motivů) navržený s cílem co nejvíce uživateli práci s programem zjednodušit.

Pokud máte obavy z toho, že Imboss bude pro vaše potřeby příliš komplikovaný, můžete být klidní. Tento program na faktury není v žádném případě komplikovaný jako složité monstrózní systémy používané velkými korporacemi, jedná se o program šitý na míru malým podnikatelům či freelancerům a jeho používání je skutečně intuitivní.

Hledáte-li tak vhodný nástroj pro fakturaci vašeho zboží či služeb, které dodáváte zákazníkům, Imboss je ta správná volba. Poskytne vám uživatelsky příjemné prostředí, jednoduché ovládání i průběžné dodávání nových funkcí. Díky tomu budete moci zkrátit dobu fakturace na minimum a věnovat se naplno svému podnikání. Neváhejte nás kontaktovat!

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net