Elektronická fakturace

 

Mnoho lidí k jejich tvorbě stále používá starý dobrý tabulkový procesor nebo jiný víceúčelový kancelářský program a je dost dobře možné, že jim tento stav vlastně i vyhovuje. Ne snad, že by takto nešla fakturace v malých firmách nebo u samostatně podnikajících osob skutečně řešit, k dokonalosti má ale tento systém velmi daleko. Mnohem lepší řešení představuje systém elektronické fakturace Imboss, se kterým je fakturace výrazně snazší a využití podnikatelova času mnohem efektivnější. V čem tedy spočívá její kouzlo a proč se vyplatí její pořízení?

Pozitiva fakturačního programu Imboss

Online systém elektronické fakturace Imboss nabízí svým uživatelům celou řadu užitečných funkcí a je využitelný jak plátci, tak neplátci DPH. Prvním pozitivem používání této elektronické fakturace je to, že vede k pořádku ve všech vystavených fakturách. Pod jednou střechou, resp. pod jedním účtem, zde máte všechny své faktury, ty splacené, i ty nesplacené. Na ty druhé navíc systém sám upozorní a příslušnému zapomnětlivci odešlou upomínkový email. Problémem není ani to, že podnikatel vystavuje faktury jménem několika různých firem. I v takovém případě mu plně dostačuje jeden uživatelský účet, pod kterým jsou faktury rozděleny podle jednotlivých podnikatelských subjektů.

 

 

fakturace

Profesionální vzhled faktur

Nezanedbatelnou výhodou elektronického fakturačního programu Imboss je profesionální vzhled generovaných faktur. Za několik desítek vteřin máte k dispozici fakturu, které nechybí logo společnosti nebo třeba QR kód, který usnadňuje zákazníkovi platbu. V každém případě však vytváří takto vypadající faktura velmi dobrý dojem a zákazník ví, že uzavírá obchod s někým, komu na jeho podnikání skutečně záleží. Užitečnou funkcí je potom i automatické generování dodacích listů z faktur.

Fakturace do ciziny

Ani zde však není konec možnostem, které fakturační program Imboss nabízí. V dnešním navzájem propojeném světě je přeshraniční uzavírání obchodů a dodávek zboží či služeb naprostou samozřejmostí. Je proto nesmírně příjemné, že faktury lze vystavovat v cizím jazyce (angličtina, němčina, ruština) i cizích měnách (euro, americký dolar a další).

 

 

Přehled a bezpečnost faktur

V podnikání jsou velmi důležité informace a dokonalý přehled. Díky statistickým funkcím systému Imboss je např. zobrazení objemu fakturace za dané období v číselné nebo grafické podobě velmi snadné a je kdykoliv k dispozici. Neméně důležité je také sdílení informací v rámci firmy. K tomu slouží jednak funkce exportu dat, jednak je zde možnost nadefinovat jednotlivým zaměstnancům a zainteresovaným osobám konkrétní přístupová práva dle jejich pracovního zařazení a činností, které vykonávají. Zahrnovat může pouze čtení dat přes možnost editace jednotlivých položek až po kompletní přístup a ovládání systému.

Zásadní pozornost je ze strany vývojářů programu věnována bezpečnosti celého online systému a ochraně citlivých zákaznických dat. Uživatelé programu mohou být v klidu, neboť bezpečnosti jejich dat se dostává maximální pozornosti. Navštivte imboss.cz a přesvědčte se o výhodách programu sami, prvních třicet dní zcela bez rizika a zdarma, poté za velmi příjemnou cenu.

 

Souhlas s elektronickou fakturací          Souhlas s elektronickou fakturací - vzor          

 

Elektronická fakturace - zákon

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net