Prvotřídní program na tvorbu faktur

 

 

V případě, že stále používáte pro činnosti spojené s fakturací obyčejný tabulkový procesor nebo naopak zbytečně složitý program určený pro mnohem větší podniky, je řešení jednoduché. Čas, který lze využít lépe, i energii, která bude užitečnější jinde, může v takových případech ušetřit vhodný fakturační program. Jedním z nejlepších je potom program Imboss, ideální řešení pro všechny fakturace.

Online fakturace

Online fakturační program Imboss nabízí možnost rychlé a jednoduché fakturace v přehledném uživatelském rozhraní s mnoha užitečnými funkcemi. Vytvoření profesionálně vypadající faktury s logem firmy je s programem Imboss otázkou několika desítek vteřin stejně jako fakturace se percentuálně slevou, fakturace v několika cizích jazycích (angličtina, němčina, ruština) a měnách (euro, americký dolar i další) nebo platby prostřednictvím QR kódu.

 

Příjemné uživatelské rozhraní

 

Online prostředí fakturačního programu Imboss zajišťuje, že uživatel vždy používá nejaktuálnější verzi programu a neunikne mu zavedení žádné nové funkce (v nejbližší době je plánováno přidání knihy jízd či spárování s firemním bankovním účtem). Fakturační program Imboss je určený pro plátce i neplátce DPH a malé firmy, podnikatelé nebo specialisty na volné noze, kteří v něm za více než přijatelnou cenu (ceník) získají šikovného pomocníka pro svoje fakturace.

O svá data se uživatelé bát rozhodně nemusí. Bezpečnost a soukromí je hlavní prioritou fakturačního programu Imboss a celý systém je proti krádeži a zneužití citlivých dat pečlivě zabezpečen.

Uživatelé fakturačního programu Imboss oceňují jeho přehlednost, intuitivní ovládaní i množství funkcí, které se navíc neustále rozšiřuje a proces fakturace tak dále usnadňuje. Množství kladných ohlasů od dosavadních uživatelů svědčí o tom, že Imboss nastoupil tu správnou cestu. Protože je ale starou osvědčenou pravdou, že není nad vlastní osobní zkušenost, všichni zájemci o fakturační program Imboss si jej mohou zdarma a bez rizika vyzkoušet po dobu 30 dní. Neváhejte proto a objednejte si zkušební verzi fakturačního programu Imboss ještě dnes, nebo také můžete kontaktovat s Vašimi dotazy!

 

 

 

Praktická online fakturace

 

Imboss je fakturační program, který usnadní pracovní život i majitelům, kteří spravují více firem současně. Správu faktur pro více firem (jejichž počet není navíc nikterak omezen) lze tak provádět pod jednou střechou a účtem fakturačního programu Imboss. Tato užitečná možnost dokáže uspořit opravdu hodně času!

Užitečná je i možnost rozdělit zaměstnancům podle jejich pracovních povinností a potřeb různá přístupová práva od pouhého nahlížení do konkrétního adresáře po kompletní správu faktur a jejich práci s fakturačním programem i využití pracovního času tak maximálně zefektivnit.

Kromě širokých možností při vlastní fakturaci nabízí Imboss i celou řadu dalších funkcí nezbytných pro efektivní správu firmy. Patří mezi ně schopnost fakturačního programu generovat dodací listy přímo z faktur, automatická kontrola neplatičů spojená s odesíláním e-mailových upomínek a v neposlední řadě rychlý export dat, který ocení především firemní účetní.

Nedílnou součástí funkcí fakturačního programu je také přehledné zpracování obchodních výsledků. Číselně i graficky lze rychle a jednoduše zjistit kolik bylo fakturováno za tento nebo uplynulý měsíc, za minulý rok apod. Pro ještě větší přehlednost je možné přepínat mezi světlým a tmavým skinem podle vlastních preferencí.

 

 

 

Program na fakturaci         Program na faktury         Fakturační program         Fakturační program online

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net