Funkce fakturačního systému Imboss.cz

 

 

Ne snad, že by v něm nebylo možné faktury vytvářet, za ideální nástroj jej však nelze považovat v žádném případě. Mnohem vhodnější a efektivnější řešení nabízí specializované fakturační programy a systémy, které disponují celou řadou důležitých funkcí a prostředím optimalizovaným tak, aby v něm byla tvorba faktur co nejrychlejší a nejpříjemnější. Jedním z nejlepších takových systémů je i Imboss.cz. Jakými funkcemi disponuje a jak práce v něm vypadá? Vyplatí se systém začít používat?

Proč pro fakturaci zvolit právě Imboss?

Pod jménem Imboss se skrývá online fakturační program, který nabízí komplexní řešení v oblasti fakturací pro majitele menších firem i nejrůznější specialisty vykonávající svoji činnost jako freelanceři. Ti všichni zcela jistě ocení jednoduché a příjemné uživatelské prostředí i rychlost, se kterou lze vytvořit profesionálně vypadající fakturu, na níž nechybí ani logo firmy či QR kód pro snadnou platbu.

 

fakturace

Faktury i v cizím jazyce

Pěkně vypadající faktury ale nejsou ani zdaleka jedinou motivací pro používání programu Imboss. Majitelé více firem nebo podnikatelských aktivit ocení jistě možnost mít všechny své faktury na jednom místě, stačí jim k tomu vytvořit si jediný uživatelský účet. Hračkou je i tvorba faktur v cizím jazyce (angličtina, němčina, ruština) nebo v cizí měně (euro, americký dolar a další). Problém nepředstavuje ani generování dodacích listů z faktur a export přesně těch dat, které jsou v danou chvíli nejvíce potřeba, např. pro firemní účetní.

Přehlednost všech vašich faktur

Významnou pomoc při zefektivňování práce a maximalizaci využití pracovního času nabízí statistické funkce systému Imboss. Obchodní výsledky lze zobrazit číselně i graficky a zjištění objemu fakturace za určité časové období je hračkou a dílem okamžiku. Díky tomu, že systém dokáže automaticky sledovat také dodržování termínů splatnosti, sám hlídá případné neplatiče a také jim v případě potřeby sám odešle upomínkový email. Pro každého podnikatele mají tyto informace cenu zlata a díky programu Imboss je mají k dispozici kdykoliv a v přehledné podobě.

 

Důraz na zabezpečení faktur a citlivých dat

Fakturační systém Imboss funguje v online prostředí a všichni uživatelé tak mají jistotu, že používají právě tu jeho aktuální verzi a disponují všemi dostupnými funkcemi. Program samozřejmě prochází průběžnými aktualizacemi. V současné době je např. rozpracována možnost spárování fakturačního programu s bankovním účtem nebo zavedení knihy jízd a tyto funkce budou moci uživatelé již brzy používat. Fungování v online prostředí klade jistě zvýšené nároky na bezpečnost citlivých uživatelských dat. Systém Imboss věnuje této oblasti nadstandardní péči a proti krádeži a zneužití citlivých dat je pečlivě zabezpečen.

 

Zjednodušení fakturace

Fakturační program Imboss určený pro plátce i neplátce DPH již nyní využívá mnoho firem i specialistů na volné noze. Zákaznické ohlasy a reference dosavadních uživatelů ukazují, že program proces fakturace a další části podnikatelské administrativy významně zjednodušuje a zefektivňuje. Jeho uživatelé tak mají výrazně více času na skutečně důležité činnosti – na vlastní práci na zakázkách a rozvoj svého podnikání. Zaujal-li online fakturační systém Imboss i vás, neváhejte a navštivte stránku imboss.cz, kde se o programu dozvíte podrobnější informace, naleznete zde odpovědi na své případné otázky nebo kontaktní informace a kde také dostanete možnost vyzkoušet si jej zcela zdarma a bez rizika po dobu celých 30 dní. Proto na nic nečekejte a objednejte si zkušební verzi online fakturačního programu Imboss ještě dnes!

 

 

Fakturace do zahraničí          Elektronická fakturace          Online fakturace

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net