Fakturace do zahraničí s Imboss.cz

 

 

Čas, který podnikatel při tvorbě faktury v některém běžném kancelářském programu stráví, je však zbytečně dlouhý a nemůže počítat ani s žádnými užitečnými funkcemi navíc. Jednu z nestandardních situací, které v takovém případě proces fakturace dále zkomplikuje je fakturace do zahraničí. Pro podnikatele to vždy znamená překlad faktury do cizího jazyka a vyúčtování obchodu v cizí měně. I tuto práci ale automaticky a bez problémů zvládají specializované fakturační programy. Jedním z nejoblíbenějších je potom online fakturační systém Imboss. V čem spočívá jeho síla a proč si jej oblíbilo takové množství podnikatelů?

Profesionalita i jednoduchost zároveň

Online fakturační systém Imboss pro plátce i neplátce DPH disponuje celou řadou funkcí, které malým podnikatelům usnadňují každodenní administrativu spojenou s fakturací, pomáhají jim podnikání zpřehlednit a celkově pak práci zefektivnit. Se systémem Imboss je vytvoření faktury s profesionálním designem, na které nechybí ani logo firmy nebo třeba stále populárnější QR kód usnadňující zákazníkovi platbu, otázkou několika málo desítek vteřin.

 

fakturace

Nejen fakturaci udělá za vás

Systém má samozřejmě i mnoho dalších funkcí, mezi které patří generování dodacích listů k fakturám, automatická kontrola zpožděných plateb a rozesílání upomínkových emailů neplatičům nebo rychlý export konkrétních dat, např. pro firemní účetní. K velmi užitečným funkcím potom patří možnost vyhodnocení a přehledného grafického či číselného zobrazení fakturací za určité časové období, díky kterému podnikatel získá velmi užitečné informace o svém podnikání. Fakturační systém Imboss samozřejmě bere v potaz i fakt, že obchod je v dnešní době věcí skutečně globální a práce na zakázkách pro zahraniční zákazníky je více než běžná.

Faktury v cizích jazycích a měnách

V systému Imboss je možné generovat faktury hned v několika cizích jazycích. Mezi těmi nemůže v žádném případě chybět angličtina. Kromě tohoto nejdůležitějšího jazyka současného světa je potom k dispozici ještě němčina a ruština. Lze jen těžko předpokládat, že zahraniční zákazníci budou platbu realizovat vždy v českých korunách, a proto Imboss nabízí automatickou tvorbu faktur v amerických dolarech, eurech a mnoha dalších světových měnách. Ať již podnikatel nebo specialista na volné noze pracuje na zakázkách pro zákazníky z Evropské unie nebo mimo ni, systém Imboss mu za všech okolností poskytuje asistenci a možnost realizovat fakturaci rychle a jednoduše, bez složitého hledání správných výrazů při překládání nebo „ruční“ práce s cizími měnami, na které není zvyklý.

 

Neustálé vylepšení

Fakturační systém Imboss se neustále vyvíjí a jsou do něj doplňovány nové funkce. V nejbližší době tak přibude možnost propojení s knihou jízd, párování s bankovním účtem nebo API pro integraci s e-shopem. Program Imboss má mnoho spokojených zákazníků z řad majitelů malých firem nebo freelancerů, celá řada z nich potom počítá mezi své zákazníky i zahraniční subjekty. Systém Imboss je na to plně připraven. Samozřejmostí je i maximální pozornost věnovaná bezpečí citlivých dat nebo zákaznická podpora. Za rozumnou cenu tak lze získat fakturační program plně postačující všem potřebám malých podnikatelů v jejich obchodním styku s tuzemskými i zahraničními zákazníky. Na adrese imboss.cz mají navíc podnikatelé možnost vyzkoušet si program zdarma a bez rizika, to vše po dobu plných 30 dní. Zaujal-li systém Imboss i vás, neváhejte a vyzkoušejte jej i vy!

 

 

 

Fakturace do EU          Fakturace do Švýcarska          Fakturace do USA

Reference

Jednoduché :)

AR STONE.EU

Oceňuji, že se Imboss.cz neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové funkce. Díky za super produkt!

AlfaCloud

Přehlednost, jednoduchost a intuitivní ovládání

Cubux.net